Menu
Sepet

Hakkımızda


Selim aksesuar olarak siz değerli müşterilerimize mobilya ev aksesuarları kategorisinde hizmet vermekteyiz.20 yılı aşkın tecrübemiz ile işimizde vizyonumuz ve misyonumuz giderek gelişmekte ve belirlediğimiz hedeflere hızla ve güçlü bir şekilde ilerlemekteyiz.

İlk yıllarda sadece iskelet (ham) olarak hizmet verdiğimiz mobilya sektöründe ağaç ile uzun vakitler geçirmemizin verdiği tecrübe ile kullanacağımız malzemenin içeriği ve kalitesi hakkında tüm bilgiyi tecrübe edinmiş bulunmaktayız.

Sonraki yıllarda ham üretim alanımızı genişleterek cila ve döşeme bölümlerimizi kurarak hem üretim hem kapasite anlamında büyümüş ve tecrübelenmiş bulunmaktayız.Babadan oğula geçen sektörde biz üçüncü kuşak olarak devam ediriyoruz.Kullandığımız tüm ham maddelerde en üst düzey kaliteyi arayarak en kaliteli işçilik ile sizlere ürünlerimizi sunmaktayız.

Mobilya aksesuar üretimi ve satışı olarak hizmet verdiğimiz sektörde farklı branşlarda’da hizmet vermekteyiz.Selimaksesuar.com sitemizden online olarak hızlı ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu sitemiz haricinde sizlere hizmet verdiğimiz Sitelerimizde mevcuttur.Tüm branşlarda size en iyi hizmeti sunabilmek için tasarladığımız sitelerimizde ürünlerimizi inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve imalattan uygun fiyatları sunabilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.