Menu
Sepet

Sallanan Koltuk

Sallanan koltuk modellerimiz her bütçeye uygun ve ergonomik,şık tasarımlardır.İstediğiniz renk ve kumaş seçeneği ile sitemizden sipariş verebilirsiniz.Üretici firma avantajları ile tüm illere sorunsuz kargo firsatlarından yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Farklı renk ve cila seçenekleri ile üretilebilen sallanan koltuklarımız ölçü anlamında istenirse oynama yapılabilmektedir.Emzirme koltuğu,İstirahat koltuğu gibi kullanım amacı olan müşterilerimiz için çok rahat ve uzun yıllar kullanabilceğiniz sağlamlığa sahiptir.Kullandığımız malzemeler %100 gürgen (kayın) ve uzun yıllar kullanım garantisi olan D-4 sağlıklı tutkal ile birleştime yapılıp görünen ahşap kısımlar için avrupa normlarına uygun poliüretan cila kullanılmaktadır.

Sallanan Koltuk modellerimiz aşağıdadır.


Sallanan Koltuk Modellerimizde istenilen renk ve cila uygulanabilmektedir.

Kayık Sallanan Koltuk Kayık Sallanan Koltuk
Üretici Firma Çok Satan
Model Kod: sal-11
Kayık Sallanan Koltuk-Berjer , gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsapp numaramız 0534 723 05 87 kumaş yazma..
1.550,00 TL
Vergiler Hariç:1.550,00 TL
Kayık Sallanan Koltuk Kendin Tasarla Keten Kayık Sallanan Koltuk Kendin Tasarla Keten
Üretici Firma Yeni Kendin Tasarla
Model Kod: kay-137
Kayık Sallanan Koltuk Kendin Tasarla Keten  (Tek berjer), gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsapp..
1.400,00 TL
Vergiler Hariç:1.400,00 TL
Küp Sallanan Emzirme Koltuğu Küp Sallanan Emzirme Koltuğu
Üretici Firma Çok Satan
Model Kod: Kup-38
Küp Sallanan Emzirme Koltuğu, gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsapp numaramız 0534 723 05 87 kumaş yazman..
1.600,00 TL
Vergiler Hariç:1.600,00 TL
Finike Sallanan Emzirme Koltuğu Kendin Tasarla Finike Sallanan Emzirme Koltuğu Kendin Tasarla
Üretici Firma Yeni Kendin Tasarla
Model Kod: Fin-56
Finike Sallanan Emzirme Koltuğu Kendin Tasarla , gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.Emzirme Koltuğu İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsa..
1.650,00 TL
Vergiler Hariç:1.650,00 TL
Urla Bebek Sallanan Koltuk Urla Bebek Sallanan Koltuk
Üretici Firma Kendin Tasarla
Model Kod: sal-201
Urla Bebek Sallanan Koltuk (Tek berjer), gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bebek sallanan koltuk için Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için wha..
1.400,00 TL
Vergiler Hariç:1.400,00 TL
Kayık Emzirme Koltuğu Keten Mor Kayık Emzirme Koltuğu Keten Mor
Üretici Firma Yeni
Model Kod: Kay-149
Kayık Emzirme Koltuğu Keten Mor , gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.Emzirme Koltuğu İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsapp numaramız 05..
1.600,00 TL
Vergiler Hariç:1.600,00 TL
Urla Emzirme Koltuğu Keten  (Tek berjer) Urla Emzirme Koltuğu Keten  (Tek berjer)
Üretici Firma Kendin Tasarla
Model Kod: sal-202
Urla Emzirme Koltuğu  (Tek berjer), gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsapp numaramız 0534 723 05 87 k..
1.300,00 TL
Vergiler Hariç:1.300,00 TL
Alanya Emzirme Koltuğu Kendin Tasarla Keten Alanya Emzirme Koltuğu Kendin Tasarla Keten
Üretici Firma Yeni Kendin Tasarla
Model Kod: Ala-56
Alanya Emzirme Koltuğu Kendin Tasarla Keten , gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.Emzirme Koltuğu İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsapp ..
1.650,00 TL
Vergiler Hariç:1.650,00 TL
Milas Emzirme Koltuğu
Üretici Firma
Model Kod: sal-13
Milas Emzirme Koltuğu , gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Milas emzirme koltuğu modelimizde kullanılan kumaşlar leke tutmaz özelliktedir.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdir..
1.550,00 TL
Vergiler Hariç:1.550,00 TL
Nezih Plus Emzirme Koltuğu Kırmızı Nezih Plus Emzirme Koltuğu Kırmızı
Üretici Firma Yeni Çok Satan
Model Kod: Nez-27
Nezih Emzirme Koltuğu Kırmızı Keten , gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsapp numaramız 0534 723 05 87..
1.500,00 TL
Vergiler Hariç:1.500,00 TL
Nezih Sallanan Berjer (Tek berjer) Nezih Sallanan Berjer (Tek berjer)
Üretici Firma
Model Kod: sal-25
Nezih Sallanan Berjer-Koltuk , tamamıyla gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.D4 tutkal ile birleştirme yapılıp tüm dayanıklılık testlerinden geçip sonrasında diğer aşamalarına başlanmaktadır.Nezih sallanan berjer modelimiz istenilen renk ve kumaş seçeneği ..
1.300,00 TL
Vergiler Hariç:1.300,00 TL
Dalaman Mini Sallanan Koltuk Dalaman Mini Sallanan Koltuk
Üretici Firma
Model Kod: Dal-19
Dalaman Mini Sallanan Koltuk-Berjer , gürgen (kayın) ağaç iskeletinden üretilmekte olup çok dayanıklı yapıya sahiptir.İstenilen renk ve kumaş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Bizim sitemizdeki renk kartelası yeterli gelmediği takdirde daha fazla seçenek için whatsapp numaramız 0534 723 05 87 kuma..
1.600,00 TL
Vergiler Hariç:1.600,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 136 (12 Sayfa)
Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.