Menu
Sepet

Bank-Puf

Çapraz Bank-Puf
Üretici Firma
Model Kod: bank-02
Çapraz Bank-Puf modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız seçenekler kısmı..
420,00 TL
Vergiler Hariç:420,00 TL
Leman Sandalye ve Bank Takım Leman Sandalye ve Bank Takım
Üretici Firma
Model Kod: lem-33
Leman Sandalye ve Bank Takım  modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.4 sandalye ve bir bank (Puf) olarak takımdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir ..
2.000,00 TL
Vergiler Hariç:2.000,00 TL
Lükens Naturel Ayak Puf Lükens Naturel Ayak Puf
Üretici Firma
Model Kod: bank-06
Lükens Naturel Ayak Puf modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız seçenekl..
400,00 TL
Vergiler Hariç:400,00 TL
Lukens Puf Beyaz Ayak Lukens Puf Beyaz Ayak
Üretici Firma
Model Kod: bank-09
Lukens Puf Beyaz Ayak modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız seçenekler..
380,00 TL
Vergiler Hariç:380,00 TL
Lükens Siyah Ayak Puf Lükens Siyah Ayak Puf
Üretici Firma
Model Kod: bank-06
Lükens Siyah Ayak Puf modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız seçenekler..
450,00 TL
Vergiler Hariç:450,00 TL
Luko Bank-Puf
Üretici Firma
Model Kod: bank-04
Luko Bank modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız seçenekler kısmından i..
410,00 TL
Vergiler Hariç:410,00 TL
Sandıklı Puf Sandıklı Puf
Üretici Firma
Model Kod: puf-2
Sandıklı puflarımız silinebilir kumaştan üretilmekte olup istenilen kumaş uygulanabilmektedir.İstenilen ölçülerde yapılabilmektedir.Kullanılan amortisörler uzun ömürlü olup garantimiz altındadır.Whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.Fiyat 90 cm lik için geçerlidir. Peşin Fiyatına ..
400,00 TL
Vergiler Hariç:400,00 TL
Vico Puf-Bank
Üretici Firma
Model Kod: bank-03
Vico Puf-Bank modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız seçenekler kısmınd..
440,00 TL
Vergiler Hariç:440,00 TL
Çapraz Puf Çapraz Puf
Üretici Firma Yeni
Model Kod: bank-14
Çapraz Puf modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız seçenekler kısmından ..
470,00 TL
Vergiler Hariç:470,00 TL
Lükens Puf Hardal Ceviz 90 cm Lükens Puf Hardal Ceviz 90 cm
Üretici Firma Yeni
Model Kod: Pluk-02
Lükens Puf Hardal Ceviz 90 cm modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız se..
420,00 TL
Vergiler Hariç:420,00 TL
Retro Puf Naturel Keten 90 cm Retro Puf Naturel Keten 90 cm
Üretici Firma Yeni
Model Kod: Ret-02
Retro Puf Naturel Keten modelimiz kayın ağacından üretilmekte olup kuruluk oranı ve kullanılan malzeme en üst düzeydedir ve dayanıklıdır.Firmamızın üretimi olup garantimiz altındadır.Kumaş değişikliği yapılabilir ve cila rengi değiştirilebilir .Sipariş esnasında değişiklik yapacaksanız seçenekl..
420,00 TL
Vergiler Hariç:420,00 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.